Dziś jest: Wtorek, 01 grudnia 2015 roku
WPISZ CZEGO SZUKASZ
GDZIE SZUKASZ

FROG? Przasnysz

mazowieckie

Leszno 1 06-300 Przasnysz


Strona internetowa:

http://www.frog24.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt 9.00-18.00 | sob 9.00-15.00 | niedz 10.00-15.00

Branże:

Handel

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Witaj. Firma [nazwa] to bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma FROG powstała w roku 2005. Od samego początku działa w branży odzieżowej. Od roku 2009 rozszerzyła swoją działalność o branżę obuwniczą .

W skład firmy FROG wchodzi 10 sklepów odzieżowych i 6 obuwniczych. Zlokalizowane są one w miastach do 50 tyś. mieszkańców. Sklepy FROG można znaleźć  w województwie mazowieckim, łódzkim i podlaskim.  Powierzchnie handlowe sklepów FROG kształtują się od 80 do 200 m2.

Sklepy firmy FROG zlokalizowane są głównie przy marketach spożywczych, w centrach miast.

Celem firmy FROG w pierwszej kolejności jest zostanie liderem na rynku odzieżowym i obuwniczym w centralnej Polsce. Następnie rozszerzenie swojej działalności na całą Polskę i wschód.

W centrum naszego zainteresowania jest Klient i jego potrzeby. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, obsługujemy z największą starannością, staramy się określić jego potrzeby.Staramy się, aby nasi Klienci wychodzili z naszych sklepów uśmiechnięci, zadowoleni z zakupów, z chęcią ponownego powrotu. Aby tak było oferujemy towary w najbardziej konkurencyjnych cenach, dobre jakościowo, zgodne z aktualnymi trendami modowymi. Dodatkowo  staramy się otwierać nasze sklepy w miejscach gdzie każdy trafi bez problemu, bez większego wysiłku.

Naszym głównym atutem jest niska cena towarów połączona z dobrą jakością, wygodą, i aktualnymi trendami modowymi. Staramy się jednak aby nie sama moda była wyznacznikiem podczas wyboru kolekcji do naszych sklepów, ale żeby nasza odzież i obuwie były wygodne, praktyczne i tanie. Bardzo duża częstotliwość dostaw powoduje, że Klienci odwiedzający nasze sklepy codziennie mogą znaleźć coś nowego, coś innego.

Oferta sklepów FROG skierowana jest głównie do ludzi młodych i w średnim wieku, kobiet oraz mężczyzn. Niskie ceny, modne fasony, bardzo dobra jakość towarów sprzedawanych przez sklepy FROG powodują, że aktualnie jesteśmy liderami na rynkach odzieży i obuwia w miejscowościach  gdzie jesteśmy zlokalizowani.

Firma FROG bardzo dba o atmosferę w sklepach, która towarzyszy klientom podczas zakupów. Energiczna muzyka wprawi w dobry nastrój największego smutasa, przyjaźnie nastawiona obsługa pomoże, doradzi nawet najbardziej wybrednemu klientowi. Przyjazna i luźna atmosfera sprawi, że każdy klient będzie czuł się w naszych sklepach komfortowo, po prostu miło.

Z FROGIEM KUPUJESZ, ZAWSZE ZYSKUJESZ

 
FROG? Przasnysz

REKLAMA