Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Balsam po goleniu z ekstraktem ze smitsonitu, kupuj Kraków - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Wtorek, 19 czerwca 2018 - nic się nie dzieje
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Produkty » Drogerie » Balsam po goleniu z ekstraktem ze smitsonitu

  • Zamów produkt:

  • Zgłoś błąd:Balsam po goleniu z ekstraktem ze smitsonitu

249 zł | szt | dostępny Zamów

Dodano: 2018-06-19 14:25:17, wyświetleń: 596

yase Cosmetics

zadzwoń12 345 21 32

Królewska 65A/1, 30-081 Kraków

Oczekuje na weryfikację Firma jeszcze nie zweryfikowała danych


Opis oferty

Balsam po goleniu z ekstraktem ze smitsonitu zawiera mineralizujący kompleks naturalnych składników o działaniu nawilżającym, łagodzącym i redukującym mikropodrażnienia oraz przeciwbakteryjnym.

 

Smitsonit jest bogatym źródłem cynku, który pełni kluczową rolę w ochronie DNA, czyli kodu źródłowego wszystkich naszych komórek, oraz właściwym funkcjonowaniu skóry i błon śluzowych. Efektywnie poprawia odporność komórek na szkodliwe działanie promieniowania UVB, zapewnia długotrwałe zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami i niekorzystnymi czynnikami środowiska.

 

Skuteczność działania balsamu gwarantuje obecność ciekłych kryształów, dzięki którym substancje aktywne, minerały oraz witaminy bardzo szybko i skutecznie penetrują najgłębsze warstwy skóry. Jedną z nich jest D-Pantenol, który nadaje skórze sprężystość i gładkość oraz doskonale ją nawilża.

 

Balsam działa dezynfekująco, ma właściwości antyseptyczne, antybakteryjne i przeciwzapalne. Zawarta w nim kompozycja składników doskonale koi i orzeźwia skórę, zapewniając jej świeży i zdrowy wygląd w ciągu dnia.