Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Co trzeba zrobić aby dostać iPhona 7 za darmo? - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Piątek, 14 grudnia 2018 - Rocznica zamachu butowego na Georgea Busha
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Co trzeba zrobić aby dostać iPhona 7 za darmo?
 

Co trzeba zrobić aby dostać iPhona 7 za darmo?

2016-10-23

Jest niesamowita okazja aby stać się właścicielem nowego iPhona 7 za darmo. Konkurs odbywa się pod nazwą "iPhone 7 za darmo" ogłosiła go marka Allo. W regulaminie konkursu istnieje jednak wzmianka, że nagrodą jest "możliwość zakupienia Apple iPhone 7 32g Black za 1 USD". Pomińmy ten fakt, tak czy owak okazja.

W konkursie czeka, aż 5 iPhonów 7 dla osób które spełnią pewne wymagania. Aby stać się właścicielem nowego smartfona z jabłkiem najnowszej generacji należy zmienić nazwisko na "iPhone Siedem" - oczywiście w języku ukraińskim czyli na "Айфон Сім".

Wymaganie jakie stawia organizator nie jest proste, ale mamy już pierwszego “zwycięzcę”.

Kiedy taki Pan z obrazka powyżej uda się do urzędu i wyrobi sobie nowy paszport z idiotycznymi danymi, to musi zrobić z nimi selfi i zgłosić to organizatorowi konkursu.

Organizator weryfikuje, na podstawie paszportu dane i zaprasza do salonu po odbiór swojego nowego smartfona.

Akcja marketingowa choć kontrowersyjna swój cel osiągnęła i głośno o niej na całym świecie, a jeżeli wyrobienie dokumentów nie jest jakimś wielkim kosztem na Ukrainie to z całą pewnością na rozstrzygnięcie konkursu długo nie będziemy czekać.

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy