Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Jak uruchomić sklep z artykułami biurowymi? - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Wtorek, 11 grudnia 2018 - Dzień Chruścika
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Jak uruchomić sklep z artykułami biurowymi?
 

Jak uruchomić sklep z artykułami biurowymi?

2017-02-06

Sklep, w którym sprzedawane są artykuły biurowe jest potrzebny dosłownie wszędzie. Twoimi stałymi odbiorcami będą na pewno urzędy. To właśnie one potrzebują regularnych dostaw. Z dnia na dzień zmieniają się ich potrzeby od papieru i tuszu po spinacze oraz segregatory. Idąc dalej zauważysz, że szkoły również są użytkownikami materiałów biurowych. Przedsiębiorcy będą twoimi odbiorcami - poczynając od firm, organizacji charytatywnych po uczniów bądź studentów.

1. Oszacowanie kosztów początkowego rozruchu - Biznes Plan. Będzie wiązać się to z wynajmem powierzchni handlowej, zakupu sprzętu i oprogramowania śledzącego. Do tego doliczamy koszty materiałów biurowych, wyposażenia twojego sklepu z artykułami biurowymi i wszelakich opłat prawnych.

2. Uzyskanie finansowania. Pozyskiwanie dotacji na start. Często rejestrując się w urzędzie pracy możemy ułatwić sobie drogę do szybszego uruchomienia sklepu. 

3. Znajdź dostawcę - poproś o pakiet informacyjny okolicznych hurtowni biurowych. Warto porozmawiać z różnymi firmami z artykułami biurowymi aby znaleźć wiarygodnych hurtowych dostawców.

4. Wynajem powierzchni handlowej - najlepiej na ruchliwym skrzyżowaniu. Duża ilość miejsc parkingowym będzie kolejnym atutem. Pamiętaj aby szczegółowo zapoznać się z umową najmu, dzierżawy są różne, w zależności od lokalizacji.

5. Zatrudnienie pracowników - reklama w lokalnej gazecie oraz oferty pracy umieszczone w informacjach okolicznych szkół i uniwersytetów. Zatrudnienie studenta - to się opłaca.

Wszystkie wyżej wymienione sugestie zostały opracowane szczegółowo aby pomóc Tobie w założeniu sklepu z artykułami biurowymi. Mamy nadzieję, że inwestycja właśnie w tą branżę przyniesie Tobie wielki sukces. Jakie Wy macie doświadczenia z otwarciem sklepu z artykułami biurowymi? Ciekawi jesteśmy Waszych opinii na ten temat.

Podajęmy też link, do miejsca gdzie uzyskacie informacje o dofinansowaniu z Unii europejskiej: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/glowny-punkt-informacyjny-funduszy-europejskich-w-poznaniu/

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy