Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Kupowaliście w Agata Meble lub Black Red White? Należy się Wam 10% zwrotu! - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Czwartek, 19 lipca 2018 - nic się nie dzieje
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Kupowaliście w Agata Meble lub Black Red White? Należy się Wam 10% zwrotu!
 

Kupowaliście w Agata Meble lub Black Red White? Należy się Wam 10% zwrotu!

2016-10-19

W zeszłym roku od stycznia do marca dwa wielkie salony meblowe w Polsce reklamowały się słowami: “Rabat na cały asortyment” sęk w tym, że nie można było skorzystać z rabatu na produkty objęte innymi promocjami, a na dodatek część produktów nie była objęta jakąkolwiek promocją.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta zainteresował się tymi wątpliwościami. Brakowało między innymi odniesień do regulaminów informujących o zasadach promocji.

Oba koncerny zgodziły się dobrowolnie oddać swoim klientom 10% wartości zakupów.

Jak informuje nas Krzysztof Koch z Agata Meble do zwrotu 10% wartości upoważnieni są klienci, którzy zrobili zakupy w dniach: 2.02 -15.02, 23.02 - 8.03 oraz 13.03 - 22.03 2015. Aby otrzymać zwrot należy zgłosić się do salonu. W rozmowie telefonicznej nie poinformowano nas czy będzie to zwrot gotówkowy czy w formie bonu.

Do zwrotu 10% wartości zakupów w BRW upoważnieni są klienci, którzy dokonali zakupów w salonach w dniach od 2.01 do 12.01.2015. Od jutra na stronie pojawi się komunikat oraz formularz zwrotu, informuje na Beata Oszak z Black Red White - każdy może też zwrócić się do najbliższego salonu z dowodem zakupu i zgłosić chęć otrzymania zwrotu - dodaje.

W obu przypadkach nie mamy jeszcze informacji czy będzie to zwrot gotówki czy zadośćuczynienie w postaci bonu, jednak i tak zachowanie obu firm zasługuje na pochwałę.

Firmy przeproszą również swoich klientów na łamach prasy.

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy