Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Mechanika pojazdowa - jak wybrać uczciwego mechanika? - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Wtorek, 11 grudnia 2018 - Dzień Chruścika
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Mechanika pojazdowa - jak wybrać uczciwego mechanika?
 

Mechanika pojazdowa - jak wybrać uczciwego mechanika?

2017-01-19

Jak każde urządzenie i samochód czasem odmawia posłuszeństwa wtedy na gwałt szukamy zakładu z szyldem mechanika pojazdowa. Czy warto jednak wybrać “fachowca” nie weryfikując jego umiejętności? Absolutnie nie!

Zanim oddamy nasze auto do serwisu sprawdźmy opinie na jego temat począwszy od Facebooka jeżeli posiada tam profil, na portalach opiniotwórczych skończywszy. Jeżeli nie jest to usługa, która wymaga natychmiastowej naprawy możemy też zajrzeć na fora internetowa i tam poszukać porady, podając informacje o rodzaju usługi, której szukamy, a z pewnością ktoś przyjdzie nam z pomocą.

Autoryzowane stacje obsługi, też rywalizują o klienta i większych miastach popularne marki mają ich kilka tak więc i tu należy sprawdzić, która z nich cieszy się najlepszą opinią wśród klientów. Jeżeli więc już zweryfikujemy firmy i wykonamy wyboru możemy z czystym sumieniem oddać do takiego warsztatu nasze auto bez obawy, że narazimy się na dodatkowe koszty.

Pamiętajcie, aby nie kierować się najniższą ceną usługi a jej jakością, bo jak głosi przysłowie kto “skąpy dwa razy traci”.

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy