Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus. Natek Poland Sp z o.o. - Kraków - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Środa, 16 stycznia 2019 - Dzień Pikantnych Potraw
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
 • gb
 • ru
 • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Outsourcing IT » Natek Poland Sp z o.o.
Natek Poland Sp z o.o.
Wadowicka 6 30-415 Kraków
12 445 57 61 lb@natek.pl

Natek Poland Sp z o.o.

małopolskie

Wadowicka 6, 30-415 Kraków

 

Zadzwoń do nas

www

Oczekuje na weryfikacjęOczekuje na weryfikację
Ocena: 0/5

Poleć na:          


W kategorii: Outsourcing IT,

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Jesteśmy wiodącą firmą w branży IT outsourcingu i konsultingu IT w Europie Środkowej oraz Wschodniej. Natek to 10 lat doświadczenia w outsourcingu, near-shoringu i konsultingu IT, rozumiemy otoczenie biznesowe, kwestie redukcji kosztów i wyzwania informatyczne swoich klientów.

 

Międzynarodowa struktura firmy Natek ułatwia udostępnianie doświadczonych informatyków, którzy mają kluczowe znaczenie dla sukcesu projektów wykonywanych przez naszych klientów. NATEK oferuje szeroki wachlarz wysokiej jakości usług w pełni satysfakcjonujących dla wymagających klientów o najróżniejszych potrzebach. Bliskie relacje NATEK z klientami prowadzą do pomyślnej, długofalowej współpracy.

 

Usługi IT outsourcingowe firmy NATEK to najlepszy sposób na powiększenie zasobów niezbędnych do realizacji strategicznych celów. Nasze doświadczenie jest gwarancją, że wszystkie projekty zostaną ukończone na czas i w granicach ustalonego budżetu, a rezultat będzie najwyższej jakości. Przykładamy wielką wagę do potrzeb i planów klientów.

 

Współpraca z nami jest elastyczna i przejrzysta, co pozostawia klientowi niezbędną kontrolę nad projektem, w tym możliwość podejmowania nowych decyzji i uwzględniania innowacji i pomysłów proponowanych przez NATEK.Słowa kluczowe

Podobne firmy