Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy i dookoła ust z komórkami macierzystymi, kupuj Kozy - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Niedziela, 18 listopada 2018 - Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Produkty » Drogerie » Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy i dookoła ust z komórkami macierzystymi

  • Zamów produkt:

  • Zgłoś błąd:Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy i dookoła ust z komórkami macierzystymi

149,90 zł | szt | dostępny Zamów

Dodano: 2018-11-18 09:53:42, wyświetleń: 478

Biolander Kosmetyki Naturalne i Bio

zadzwoń696 79 47 12

Tęczowa 31, 43-340 Kozy

Oczekuje na weryfikację Firma jeszcze nie zweryfikowała danych


Opis oferty

To serum pod oczy i dookoła ust z komórkami macierzystymi ze szwajcarskich zielonych jabłek. Roślinne komórki macierzyste zaaplikowane codziennie rano i wieczorem zatrzymają degenerację naturalnych komórek macierzystych skóry, regenerują epidermę i zatrzymają naturalne nawilżenie wewnętrzne organizmu.

Produkt dzięki wysokiemu posiadaniu bioflawonoidów zapobiega rozwijaniu się wolnych rodników w skórze. To najlepsza broń w walce ze stresem oksydacyjnym, który stanowi jedną z głównych przyczyn przedwczesnego starzenia skóry.

Do stworzenia produktu użyte zostały hydrolaty, które zmacniają działanie składników aktywnych. Jest to rozwiązanie dla każdego typu skóry niezależnie od jej wieku. Serum można stosować jako produkt tzw. pielęgnacji wzbogacającej (pod krem) lub samodzielnie. Dobrze również sprawdzi się nałożony pod maskę, aby składniki aktywne jeszcze lepiej wchłonęły się w skórę.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • komórki macierzyste z jabłek działają jak serum zmniejszając zmarszczki mimiczne dookoła ust i oczu, chronią skórę wyraźnie wygładzają skórę. Jabłoń jest rośliną oryginalnie pochodzącą z Azji i rozpowszechniło się na całym świecie. Owoc jabłoni jest bogaty w witaminy, szczególnie w witaminę C, nienasycone kwasy tłuszczowe, minerały i pierwiastki śladowe. Zawiera bioflawonoidy, które są najlepszym źródłem regeneracji i chronią skórę przed stresem oksydacyjnym i promieniami UV. Zapewnia ochronę - polifenole oraz regenerację (anti-aging), dzięki czemu skóra jest wygładzona, wygląda młodziej i bardziej świeżo. Współczesna technologia pozwala na otrzymywanie komórek macierzystych z jabłek, tutaj szwajcarskiej odmiany Malus domestica - Uttwiler Spätlauber. Jest zagrożona wyginięciem odmiana, która znana jest z bardzo długiego okresu przechowywania i swojej długowieczności. Mibelle Biochemia opracowała nową technologię pozyskiwania materiału z gatunków rzadkich i zagrożonych. Skórka jabłoni szwajcarskiej zasłynęła wśród naukowców właśnie dzięki jej niesamowitej zdolności do regeneracji nawet po nacięciu. Wyniki badań są zadziwiające: w roztworze zawierającym komórki macierzyste i tylko 1 % komórek jabłoni, komórki roślinne wywołały 80% wzrost komórek macierzystych. To samo stało się z komórkami włosów, które przechowywano cztery dni dłużej w roztworze Malus domestica, niż w standardowym rozwiązaniu.
  • Skórka z jabłka (Malus domestica) znana jest ze swojej trwałości, grubości oraz przede wszystkich ze świetnej regeneracji po nacięciu. Serum zawiera duże ilości komórek, co sprawia, iż skutecznie odmładza skórę, chroni ją przed degeneracją i opóźnia starzenie. Znacznie zmiejsza widoczność już obecnych zmarszczek.

 

TYPY SKÓRY: ze zmarszczkami

REZULTATY: znacznie zmniejszone zmarszczki, skóra odmłodzona i rozświetlona.