Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Przewóz dzieci. Na co zwrócić uwagę wysyłając dziecko na ferie zimowe - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Wtorek, 11 grudnia 2018 - Dzień Chruścika
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Przewóz dzieci. Na co zwrócić uwagę wysyłając dziecko na ferie zimowe
 

Przewóz dzieci. Na co zwrócić uwagę wysyłając dziecko na ferie zimowe

2016-11-17

Już niebawem rozpocznie się sezon na wyjazdy dzieci związane z zimowymi feriami. Wysyłając dziecko na obóz czy kolonię z pewnością sprawdziliście organizatora oraz warunki w jakich będzie wypoczywało Wasze dziecko, ale równie istotnym faktem jest to w jakich warunkach i czym będzie ono podróżowało.

Większość organizatorów wyjazdów powierza przewóz dzieci firmom zewnętrznym a w ofercie informują wyłącznie że gwarantują dojazd autokarem.

Autokar autokarowi nie równy.

Pojazdy jakimi nasze pociechy dotrą na miejsce muszą gwarantować bezpieczeństwo podróży oraz odpowiedni komfort dlatego warto sprawdzić przewoźnika nie tylko w ostatniej chwili wzywając kontrolę autokaru ale zdecydowanie wcześniej.

Procedura jest prosta wystarczy zgłosić się do organizatora i poprosić o informacje na temat przewoźnika: jakim autokarem pojadą dzieci, czy będą planowane jakieś dłuższe postoje i gdzie, czy autokar ma klimatyzację i pasy bezpieczeństwa.

Organizator powinien posiadać szczegółowe informację o przebiegu podróży. Często się zdarza że główny autokar jest w większym mieście a z pobliskiej okolicy dowożą dzieci busy, tu również warto wypytać organizatora o przewoźnika. Pamiętaj, że dobre firmy transportowe nie mają nic do ukrycia i bez problemu udostępniają takie informację.

Kiedy wszystko mamy już pod kontrolą możemy ze spokojem wysłać dzieci w podróż.

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy