Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus. Sklep Rehabilitacyjno-Ortopedyczny Galeria Medyczna - Bydgoszcz - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Piątek, 22 czerwca 2018 - nic się nie dzieje
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
 • gb
 • ru
 • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny » Sklep Rehabilitacyjno-Ortopedyczny Galeria Medyczna
Sklep Rehabilitacyjno-Ortopedyczny Galeria Medyczna
Św. Trójcy 11 lok. 23 85-224 Bydgoszcz
523459201 galeria.medyczna@wp.pl

Sklep Rehabilitacyjno-Ortopedyczny Galeria Medyczna

kujawsko-pomorskie

Św. Trójcy 11 lok. 23, 85-224 Bydgoszcz

Otwarte: 09:00 - 17:00

Zadzwoń do nas

www

Oczekuje na weryfikacjęOczekuje na weryfikację
Ocena: 0/5

Poleć na:          


W kategorii: Sprzęt rehabilitacyjny,

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Nasz sklep rehabilitacyjno-ortopedyczny działa na rynku od 2008r a niedawno zmieni nazwę z „Galeria Zdrowia” na "Galeria Medyczna".

Serdecznie zapraszamy dostawców sprzętu medycznego do współpracy a klientów do odwiedzenia nas w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 11 lok.23.

Mamy doświadczoną załogę składającą się z wysoko-wykwalifikowanych fizjoterapeutek. Posiadamy podpisaną umowę ze wszystkimi oddziałami NFZ, w związku z czym możemy realizować zlecenia i wnioski z terenu całej Polski.

Oprócz doradzenia w doborze sprzętu inwalidzkiego, rehabilitacyjnego, medycznego i ortopedycznego państwo mogą liczyć na dokładną i szczegółową pomoc w informowaniu o dofinansowaniu w zakupie sprzętu od NFZ, PFRON, MOPS, PCPR i różnych fundacji oraz sporządzeniu wniosków do tych instytucji.

W naszej ofercie jest sprzęt ułatwiający pacjentowi w codziennym funkcjonowaniu tak jak wózki inwalidzkie, wózki specjalne dla dzieci, wózki aktywne, wózki elektryczne, balkoniki kroczące, podpórki dwukołowe, trzykołowe, czterokołowe. Są także produkty w likwidacji barier architektonicznych jak ramy podjazdowe, schodołazy (pokonujące schody z wózkiem lub bez - wraz pacjentem), podnośnik wanny, podnośnik sufitowy i inne.

Mamy również sprzęt do rehabilitacji jak pionizator, foteliki do kompleksowej rehabilitacji dzieci, urządzenia i wyroby wspomagające proces powrotu do zdrowia pacjenta czyli miękka ortopedia, terapia manualna czy poduszka ortopedyczna. Nie zapomnijmy też o zdrowiu kręgosłupa, u nas Państwo możecie zrobić za darmo odciski stopy i zamówić wkładki do butów by ulżyć pracy i obciążenia naszego kręgosłupa. Kule i podnośnik wanny, stabilizatory stawu skokowego, łokciowego, barkowego, nadgarstkowego czy kolanowego, ortezy, sznurówki i gorsety kołnierze ortopedyczne i wiele innych produktów to nasza oferta dla niesprawnych kończyn górnych i dolnych, a także dla kręgów szyjnych i lędźwiowych.

Pamiętamy też o serwisie sprzętu dlatego w części zamienne jak opony, dętki, koła, tapicerki, ciągi, hamulce itp. do wózków inwalidzkich, akumulatorów do wózków elektrycznych które  możecie Państwo zaopatrzyć  się w naszym sklepie.Słowa kluczowe