Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Świąteczne reklamy. Coca Cola i Hoop stawiają na rodzinę, Pepsi bez pomysłu i z rozbieżnościami. - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Czwartek, 17 stycznia 2019 - Dzień Wszystkich Fajnych
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Świąteczne reklamy. Coca Cola i Hoop stawiają na rodzinę, Pepsi bez pomysłu i z rozbieżnościami.
 

Świąteczne reklamy. Coca Cola i Hoop stawiają na rodzinę, Pepsi bez pomysłu i z rozbieżnościami.

2016-11-09

Niebawem święta czas największej sprzedaży, który marki chętnie wykorzystują w swoich kampaniach. W tym roku trzy koncerny zaprezentowały swoje świąteczne spoty.

Coca-Cola

Coca-Cola konsekwentnie stawia na rodzinną atmosferę świąt oraz orszak ciężarówek, dodatkowo dokłada możliwość zrobienia kokardki na butelkach swojego napoju i zachęca do podarowania jej bliskiej osobie.

Tak prezentuje się buteka z kokardką od Coca-Coli i trzeba przyznać, że pomysł przedni. Link do filmiku jak zrobić kokardkę z etykiety znajdziecie na końcu artykułu.

 

Hoop Cola

Również Hoop Cola postawiła na święta w rodzinnej atmosferze w świątecznym spocie. Tutaj motywem przewodnim jest chwila wypatrywania pierwszej gwiazdki.

Hoop Cola dedykuję reklamę tęskniącym za bliskimi. Ideą kampani jest zbliżenie do siebie w tym wyjątkowym czasie i wysyłanie sobie gwiazdek za pomocą strony internetowej www.hoopcola.pl.

Wystarczy wybrać gwiazdkę i zdecydować jak ma być wysłana jako wiadomośc e-mail lub jako sms. Sami możemy też zdecydować kiedy ma być wysłana nasza gwiazdka. 

Pepsi

Najgorzej wypada niestety Pepsi. Całkowity brak pomysłu na reklamę i cicha wojna ze swoim odwiecznym rywalem Coca-Colą a do tego rozbieżności z tym co w spocie a tym co na stronie. W reklamie widzimy, że 58% świątecznych kierowców wybrało Pepsi jednak na stronie jest już ich 68%. Słabo.

Nasz ulubiony napój (Pepsi) niestety przegrywa w tym zestawieniu. Czekamy na Wasze zdanie na temat świątecznych kampani? Jaki napój wy wybierzecie w te święta?

Bonus. Jak zrobić kokardkę z butelki Coca-Cola.

 

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy