Please enable JavaScript to view thecomments powered by Disqus.  Zniczomaty. Sprawdzamy ile kosztuje zniczomat - znajdz.org wyszukiwarka dobrych firm
Wtorek, 11 grudnia 2018 - Dzień Chruścika
dodaj firmę do wyszukiwarkipoleć nam dobrą firmę
  • gb
  • ru
  • de

Aktualnie jesteś: Strona główna » Aktualności » Znicze z automatu nie tylko na Wszystkich Świętych.
 

Znicze z automatu nie tylko na Wszystkich Świętych.

2016-10-24

Znicze z automatu.

Już od kilku lat na cmentarzach można natknąć się na zniczomaty, w tym roku rozglądajcie się bacznie, bo będzie ich jeszcze więcej.

Co to jest zniczomat?

Jak sama nazwa wskazuje to automat do sprzedaży zniczy, choć w Polsce sprzedaje się w nich głównie wkłady. Działa tak samo, jak automat na napoje czy słodycze. Wrzucamy monetę, wybieramy produkt i już za chwilę ląduje w szufladce.

Zniczomaty w większości przypadków przyjmują wyłącznie monety, a to za sprawą tego, że urządzenia nie korzystają ze źródeł zasilania, są wyłącznie mechaniczne. Ma to swoje dobre i złe strony. Dobra jest taka, że maszyna jest ekologiczna, zła to ta, że urządzenie nie wyda nam reszty.

Zbędny gadżet czy potrzeba rynku?

Wydawać by się mogło, że zniczomat to zbędny gadżet, jednak spójrzmy na nie nie przez pryzmat setek straganów na kilka dni przed i po Wszystkich świętych tylko zwykłego dnia.

W całej Polsce są cmentarze, na których handel odbywa się tylko kilka godzin dziennie lub wyłącznie w weekendy, wtedy zniczomat staje się niezbędny. To on zagwarantuje nam, że zapalimy świeczkę na grobie bliskiej osoby o każdej porze dnia i nocy.

Zniczomaty jako pomysł na biznes.

Automat do sprzedaży zniczy może być świetnym pomysłem na biznes dla firm mających swoją siedzibę w okolicach cmentarzy, mam na myśli na przykład firmy kamieniarskie, które mogłyby poszerzyć swoją ofertę i na terenie zamontować zniczomat.

Takie rozwiązanie to nie tylko dodatkowy zarobek, ale i ciekawy element marketingowy dla Firmy.

Ile kosztuje zniczomat

Zasadniczo cenę automatu ustala się indywidualnie, a zaczynają się one od niespełna 4 tysięcy złotych. Kupując automat, nie jesteśmy skazani na dostawę wkładów z jednego źródła, tylko sami wybieramy dostawcę. W automacie w zależności od wielkości mieści się od 42 do 126 wkładów.

Zakładając, że na jednym wkładzie zarabiamy średnio około złotówki, to wystarczy 40 wymian, aby zwrócił się koszt urządzenia. Do atutów urządzeń firmy ZNIKEN należy fakt zastosowania niemieckiego mechanizmu na monety, który dzięki swej solidności wykonania jest niemal bezawaryjny, a to gwarantuje nam ciągłość sprzedaży.

Podsumujmy.

Sam pomysł genialny i zarazem prosty. Naszym zdaniem taki automat powinien się znajdować na każdym cmentarzu, bo nie wątpliwie jest przydatny.

Dla osób zainteresowanych współpracą z producentem zniczomatów podajemy link do kontaktu: ZIKEN Producent zniczomatów.

 

 
Wróć do listy »

Ostatnio dodane firmy